محل تبلیغات شما
عدالت پناه نویسنده و کارگردان مستند:
* برای استفاده از کالای ایرانی نیازمند یک عزم جدی هستیم و تا این اراده و عزم ایجاد نشود نمی توان انتظار داشت تا شعار سال محقق شود.
* هیچکس به اندازه تولید کننده و صنعت گر ایرانی نمی‌تواند مردم را ترغیب به مصرف کالای ایرانی کند, آنهم با تولید محصول با کیفیت و با قیمت مناسب.
* نمیشود محصولات بی کیفیت تولید کنیم و توقع داشته باشیم مردم بی چون و چرا از آن حمایت کنند.
 *سعی ما در این مستند ضمن تشویق مردم به مصرف کالای ملی این بود که شرکت های خودروساز را ترغیب به تولید کالای با کیفیت کنیم.
* بیش از یک دهه است که از ابلاغ ت های اجرای اصل 44 می گذرد و باید این موضوع پیگیری شود که چرا در طول این سالها بخش خصوصی واقعی در صنعت خودروی کشور ورود پیدا نکرده و اشکال کار از کجا است.
 *ماجرای فیلم از یک داستان واقعی شروع شد به طوریکه من با همین خودروی شخصی خود که 3000 کیلومتر هم راه نرفته بودم دچار مشکلاتی شدم که برای رفع آنها با مسئولان و کارشناسان و قطعه سازان مختلف گفت‌وگو کردم و آنچه که در نهایت مشاهده می کنید ماحصل 20 ساعت مصاحبه با این افراد است.

پوستر فیلم چرخ ناکوک

عدالت پناه کارگردان مستند چرخ ناکوک

نکاتی درباره فیلم مستند ترال در گفتگو با خبر گزاری فارس

یک انتخابات طنزیم شده!

رویداد: دیدار با شاعر حماسه‌های عدالتخواهانه دوران جوانی ام!

کالای ,تولید ,  ,* ,کیفیت ,مردم ,    ,مصرف کالای ,به مصرف ,را ترغیب ,کالای ایرانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

♥♥ حرف دلم ♥♥